Bankoko Raudonųjų žibintų kvartalai

Naktinės pramogos Tailando sostinėje

Bankoko Raudonųjų žibintų kvartalai

Jei planuojate lankytis Bankoke, turbūt svarstote aplankyti ir bent akies krašteliu pažvelgti Bankoko raudonųjų žibintų kvartalus, kadangi Tailando sostinė yra gerai žinoma dėl savo naktinių pramogų. Bankoke yra trys pagrindiniai raudonųjų žibintų kvartalai, kurių kiekvienas turi kažką unikalaus.

Bankoko Raudonųjų žibintų kvartalai

Garsiausias Bankoko raudonųjų žibintų kvartalas yra Soi Cowboy. Soi Cowboy yra trumpa (tik 150 metrų ilgio) gatvė, kuri vos saulei nusileidus kas vakarą tampa ryškiausia, neonu tviskančia Bankoko gatve. Vietų pramogoms pasirinkimas čia yra tikrai geras, nes čia galite rasti daugiau nei 20 go-go barų ir daugiau nei 10 alaus barų.

Kitas populiarus raudonųjų žibintų kvartalas Bankoke yra Nana Plaza – U raidės formos trijų aukštų pastatas - sekso kompleksas. Nana Plaza yra apie 30 go-go barų, tuo tarpu pirmame aukšte taip pat veikia alaus barai, o viršutiniame Nana Plaza pastato aukšte galite rasti net ir viešbučius trumpam laikui.

Patpongas yra seniausias Bankoko raudonųjų žibintų kvartalas. Patpongo raudonųjų žibintų kvartalas susideda iš dviejų lygiagrečių gatvių, apsuptų turistams gerai žinomo Patpongo naktinio turgaus. Patponge galima rasti daugiau nei 20 go-go barų, kai kurie iš jų išlaikę senąjį stilių. Abiejose Patpongo gatvelėse taip pat yra ir daug įvairaus profilio barų, kur galima skaniai pavalgyti ar pasimėgauti gėrimu stebint Patpongo gyvenimą iš šalies.

Patarimai

Daugiau informacijos apie Bankoko raudonųjų žibintų kvartalus rasite čia: Raudonųjų Žibintų Kvartalai Bankoke – naktinės pramogos Tailando sostinėje.