Bankokas.lt

Naudotis viešuoju transportu kelionėms po Bankoką yra ne tik pigu, bet ir gerokai smagiau, kadangi taip galima pasimėgauti vietine keliavimo patirtimi ir pajusti tikrąjį Tailando sostinės gyvenimo ritmą. Ypač tai pasakytina apie keliones Bankoko autobusais.

Bankoko autobusai

Miesto autobusų tinklas gali padėti jums pasiekti praktiškai bet kurią Bankoko vietą ar jo priemiesčius. Miesto dydis ir didžiulis skaičius autobusų maršrutų neturėtų jūsų atgrasinti nuo naudojimosi autobusais Bankoke – tai gali būti dar viena puiki jūsų kelionės atrakcija.

Bankoke yra dvi pagrindinės miesto autobusų rūšys – autobusai su oro kondicionieriais ir standartiniai autobusai su ventiliatoriais. Kai kuriais maršrutais kursuoja tik vienos rūšies autobusai, tačiau pakankamai dažnai galima pasirinkti iš abiejų rūšių.

Kaina

Bankoko autobuso bilieto kaina gali priklausyti nuo maršruto ir autobuso rūšies, o kaina svyruoja nuo 6,5 THB iki 23 THB.

Patarimai

Svarbiausią informaciją apie tai, kaip naudotis Bankoko autobusais, rasite čia: Detalus naudojimosi Bankoko autobusais gidas.

Kelionė autobusu yra pigiausias ir tikrai patogus būdas pasiekti Bankoko Don Mueang oro uostą (DMK) iš miesto centro. Plačiau apie šiuos autobusų maršrutus skaitykite čia: Oro uosto autobusai į ir iš Bankoko Don Mueang oro uosto.