Bankokas.lt

Bankoke yra 3 pagrindinės autobusų stotys – Rytinė, Šiaurinė ir Pietinė, o pasirinkti jums tinkamą Bankoko autobusų stotį turite pagal tai, kuria kryptimi iškeliaujate iš Tailando sostinės.

Bankoko autobusų stotys

Bankoko Rytinės autobusų stoties (Ekkamai) autobusai ir mikroautobusai kursuoja į miestus Rytų Tailande, tokius kaip Rajongas, Čonburis, Tratas, Čantaburis, ir turistines vietas, tokias kaip Pataja, Sriracha, Sattahip, Ko Čangas ir Ko Sametas.

Bankoko Šiaurinės autobusų stoties (Morchit) autobusai ir mikroautobusai išvyksta į vietoves Šiaurės Tailande (Čiangmajų, Sukotajų, Čiangrajų), Šiaurės Rytų Tailande ir į keletą centrinių ir rytinių vietovių, tokių kaip Ajutaja, Lopburis, Čonburis (įskaitant Patają), Tratą (įskaitant Ko Čangą) ir t.t.

Bankoko Pietinės autobusų stoties (Sai Tai Mai) autobusai ir mikroautobusai išvyksta į vietoves Pietų Tailande (Puketą, Krabį, Hua Hiną, Surat Tanį) ir Centriniame Tailande (Kančanaburį, Samut Songkhramą).

Patarimai

Daugiau informacijos apie Rytinę Bankoko autobusų stotį ir iš jos kursuojančius autobusus rasite čia: Bankoko Rytinė autobusų stotis (Ekkamai).