Bankokas.lt

Bankokas yra vienas iš svarbiausių Pietryčių Azijos kelionių centrų, todėl iš jo nuvykti į kaimynines šalis labai nesudėtinga. Kambodžą, Laosą, Mianmarą ir Malaiziją galite pasiekti įvairiu transportu, o maršrutų ir skrydžių į šias šalis iš Bankoko pasirinkimas yra labai platus.

Kelionė į kaimynines šalis

Kambodža

Kambodža yra Pietryčių Azijos šalis, esanti į rytus ir į šiaurės rytus nuo Tailando. Kambodža pritraukia vis daugiau turistų, nes jie vėl atranda čia stūksančias didingas šventyklas ir vaizdingus šalies paplūdimius. Turistiniai miestai sparčiai vystosi, tačiau keliauti į nuošalesnes vietoves vis dar gali būti pakankamai sudėtinga.

Laosas

Tailandas ribojasi su Laosu šiaurėje ir šiaurės rytuose. Ši kalnuota ir neturinti priėjimo prie jūros šalis yra viena iš neturtingiausių Pietryčių Azijoje ir ilgą laiką buvo pamiršta turistų, tačiau šiuo metu turizmo apimtys Laose labai auga. Ši šalis traukia turistus savo ramybe dvelkiančia aplinka ir nuostabiais kraštovaizdžiais, kuriuos sukuria Mekongo upė ir aplinkiniai kalnai.

Mianmaras

Mianmaras arba Birma yra šalis į vakarus nuo Tailando, Bengalijos įlankos ir Andamanų jūros pakrantėje. Mianmare rasite daug lankytinų vietų, tokių kaip šventyklos ir kitos istorinės vietovės bei civilizacijos dar menkai paliesti paplūdimiai. Daugelis Birmos žmonių yra tikrai draugiški ir daro viską, kad greitai augantis turistų skaičius jaustųsi laukiami jų šalyje.

Malaizija

Malaizija yra Pietryčių Azijos šalis, esanti pietinėje Azijos žemyno dalyje, į pietus nuo Tailando. Kita šalies dalis yra Borneo saloje. Malaizijos sostinė Kvala Lumpūras ir didžioji jos gyventojų dalis randasi labiau ekonomiškai išsivysčiusiame Malaizijos pusiasalio regione. Malaizija vis dar yra besivystanti šalis, tačiau kartu ji yra viena iš turtingesnių Pietryčių Azijos šalių. Malaizija siūlo gerą šiuolaikinio pasaulio komforto ir priimtinų turistams kainų derinį.