Bankokas.lt

Bankokas yra vienas iš svarbiausių Pietryčių Azijos kelionių centrų, todėl iš jo nuvykti į kitas Pietryčių Azijos šalis labai nesudėtinga. Singapūrą, Vietnamą ir Indoneziją galite pasiekti vienu iš daugelio tiesioginių skrydžių iš Bankoko.

Kelionė į kitas Pietryčių Azijos šalis

Singapūras

Singapūras yra Pietryčių Azijos miestas-valstybė, kuris yra viena iš aukščiausiu pragyvenimo lygiu pasižyminčių pasaulio šalių. Singapūras, taip pat žinomas kaip "Sodų miestas", yra šiuolaikinis miestas, įtakojamas visų jame gyvenančių didžiausių etninių grupių, t.y. kinų, malajų ir indų kultūros. Mieste galima rasti daug skanaus įvairių pasaulio virtuvių maisto, plačias galimybes įvairiam apsipirkimui ir atogrąžų klimatą, o šie dalykai Singapūrą daro viena iš tarp turistų populiariausių vietų pasaulyje.

Vietnamas

Vietnamas yra ilga ir plona šalis Pietryčių Azijoje. Vietnamo kaimyninės šalys Laosas ir Kambodža yra ir Tailando kaimynės, todėl keliaujant po Pietryčių Aziją visas jas nesudėtingai galima įtraukti į sąrašą. Vietnamas ilgą laiką nebuvo žinomas kaip turistinė šalis, bet pastaraisiais metais sulaukia gerokai daugiau keliautojų dėmesio.

Indonezija

Indonezija yra šalis Pietryčių Azijoje, kuri kartu yra ir didžiausias pasaulyje archipelagas, susidedantis iš 18330 salų, kurių apie trečdalis yra apgyvendintos. Indonezijos sostinė Džakarta ir ženkli valstybės gyventojų dalis yra įsikūrę Javos saloje, kuri yra visos Indonezijos kultūrinis ir ekonominis centras. Turėdama daugiau nei 260 milijonų gyventojų, Indonezija yra didžiausia pasaulyje musulmoniška valstybė. Turistams ši šalis turi labai daug ką pasiūlyti, kadangi būtent čia rasite ypatingai plačią kultūrinę įvairovę, nuostabią tropinių salų gamtą, o visu tuo mėgautis galima už tikrai priimtinas kainas.