Bankokas.lt

Nors pats Bankokas ir neturi paplūdimio, vos dviejų–trijų valandų trukmės kelionė skiria Tailando sostinę nuo kelių netoliese esančių populiarių Tailando kurortų – Hua Hino ir Patajos bei šalia jos esančios Ko Larn salos.

Kurortai netoli Bankoko

Hua Hinas

Hua Hinas yra pajūrio kurortas Tailande, tik apie 200 km į pietus nuo Bankoko. Tai seniausias ir labiausiai tradicinis Tailando atostogų kurortas. Čia galima rasti komfortą ir kitus šiuolaikiško kurorto privalumus, sumišusius su vis dar veikiančio žvejybos uosto žavesiu. Hua Hinas yra populiarus ne tik tarp užsienio turistų, bet ir tarp tajų, ypač tas pasakytina apie Bankoko gyventojus.

Pataja

Pataja yra kurortinis miestas, įsikūręs rytinėje Tailando įlankos pakrantėje, tik apie 150 kilometrų į pietryčius nuo Bankoko. Pataja yra arčiausiai Bankoko esantis didesnis Tailando kurortas, todėl yra itin populiarus tarp į šalį traukiančių paplūdimio ir naktinio gyvenimo ieškančių turistų.

Ko Larn sala

Ko Larn sala, žinoma kaip Koralų sala, yra idiliška sala su gražiais paplūdimiais, kurią galite rasti tik už 7 km į vakarus nuo Patajos. Ko Larn salos paplūdimiai yra gražiausi Patajos apylinkėse, todėl yra puiki vieta apsilankyti.