Bankokas.lt

Muay Thai arba Tailando boksas yra ilgą istoriją turinti nacionalinė sporto šaka Tailande, giliai įaugus ir į Tailando kultūrą. Jei domitės kovų menais ar tiesiog norite geriau pažinti ir šią Tailando kutūros dalį, Bankoke galite pamatyti tiek tikras Muay Thai kovas, tiek ir turistams skirtą įspūdingą pasirodymą Muay Thai tematika.

Muay Thai kovos Bankoke

Įdomios tikros Muay Thai kovos Bankoke gali būti stebimos viename iš seniausių ir didingiausių bokso stadionų Tailande - Rajadamnern stadione. Rajadamnern stadionas yra puiki vieta pasimėgauti viena iš įdomiausių Tailando tradicijų, nes šis stadionas itin populiarus tiek tarp vietinių, tiek ir tarp turistų. Per vieną vakarą turėsite galimybę pamatyti 9 skirtingas Muay Thai kovas.

Muay Thai Live yra įspūdingas kovos menų įkvėptas gyvas pasirodymas Bankoko scenoje. Šio šou scenarijus yra pagrįstas tradiciniu Tailando boksu ir yra puikus senovės kultūros, dramos, neįtikėtinų kovos įgūdžių, akrobatikos, įspūdingų kovos menų ir net kovų kardais derinys. Po šio meniško pasirodymo galima pasilikti ir mėgautis tikromis Muay Thai kovomis.

Patarimai

Daugiau informacijos apie šiuos renginius rasti ir sužinoti, kaip įsigyti pigesnius bilietus, galite čia: Bankokas - kelionė į Tailando sostinę.