Bankokas.lt

Bankoke yra platus įvairiausių apsipirkimo vietų pasirinkimas. Norėdami apsipirkimu mėgautis kaip vietiniai, aplankykite vieną iš geriausių Bankoko naktinių turgų. Apsipirkimas Bankoko naktiniuose turguose - iš tikrųjų unikali patirtis, kurią verta įtraukti į kelionės planą.

Bankoko naktiniai turgūs

Rot Fai Market Srinakarin naktinis turgus, taip pat žinomas kaip Traukinių turgus, paprastai veikia tik savaitgaliais. Rot Fai Market Srinakarin naktiniame turguje viskas daugiausia sukasi apie retro ir vintažą. Čia galima rasti senovinių baldų, retro drabužių ir aksesuarų, žaislų, klasikinių automobilių ir dar daug visko.

Talad Rot Fai Ratchada, arba Ratchada traukinių turgus, buvo atidarytas lengviau pasiekiamame Bankoko rajone. Talad Rot Fai Ratchada turgus yra mažesnis nei originalas, tačiau šis naujasis naktinis turgus taip pat pasižymi panašia retro atmosfera. Be to, šis turgus veikia kas vakarą.

JJ Green yra vintažinis naktinis turgus, įsikūręs žaliame parke šalia populiaraus Čatučako savaitgalio turgaus. JJ Green ne toks didelis kaip kiti naktiniai turgūs, bet čia vis tiek rasite daugybę gero gatvės maisto, mini kavinių, gyvą muziką ir besidriekiančias prekystalių eiles.

Artbox Bankokas yra savaitgalinis naktinis turgus, kurio dauguma prekystalių įrengti metaliniuose krovininiuose konteineriuose ir todėl turgus ganėtinai dažnai keičia vietą. Artbox Bankokas yra neįprastas naktinis turgus, nes jame gausu vietinių madingų prekių ženklų, meno kūrinių ir unikalių suvenyrų, tačiau įprastų turistinių suvenyrų čia nerasite.

Patarimai

Plačiau apie Bankoko naktinius turgus skaitykite čia: Geriausi Bankoko naktiniai turgūs, kuriuos verta aplankyti.