Bankokas.lt

Bankokas turi du tarptautinius oro uostus - Suvarnabhumi oro uostą (BKK) ir Don Mueang tarptautinį oro uostą (DMK). Bankoko oro uostai sudaro galimybę patogiai ir greitai nukeliauti ne tik įvairius Tailando regionus, bet ir kitas Pietryčių Azijos šalis.

Bankoko oro uostai

Suvarnabhumi oro uostas (BKK) – pagrindinis Bankoko ir viso Tailando skrydžių mazgas, dažniausiai naudojamas standartinių (pilno aptarnavimo) skrydžių bendrovių vietiniams, regioniniams ir tolimiesiems skrydžiams. THAI Airways ir Bangkok Airways yra didžiosios standarinės oro linijos, veikiančios vidinių skrydžių tinkle ir skrydžius vykdančios iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto.

Don Mueang tarptautinis oro uostas (DMK) – antrasis Bankoko oro uostas, daugiausiai naudojamas pigių skrydžių oro bendrovių, sujungiant sostinę su visais Tailando regionais ir kitomis Pietryčių Azijos valstybėmis. Pigių skrydžių oro linijos, tokios kaip Thai AirAsiaTiger AirwaysThai Lionair ir Nok Air savo labai patraukliai įkainotus skrydžius paprastai vykdo iš Don Mueang tarptautinio oro uosto.

Patarimai

Daugiau informacijos apie pagrindinį Bankoko oro uostą ir kelionę ten rasite čia: Bankoko Suvarnabhumi oro uostas (BKK).