Bankokas.lt

Jei norisi atsipūsti nuo Bankoke tvyrančio karščio ir pabėgti nuo didmiesčio triukšmo, aplankykite vieną iš Bankoko parkų, kur kartu su miestiečiais galėsite atsipalaiduoti, pasimėgauti ramybe ar pasportuoti gryname ore.

Parkai Bankoke

Lumpini parkas (Lumphini park) yra populiariausias parkas Bankoke. Tai didelė žalia erdvė su tvenkiniais pačiame miesto centre, kurioje rasite įvairią florą ir fauną bei žaidimų aikšteles. Parke gyvenantys didžiuliai driežai yra tikros Lumpini parko įžymybės.

Suan Luang Rama IX, arba Karaliaus Rama IX Parkas, yra didžiausias viešasis parkas Bankoke, įsikūręs rytinėje Bankoko dalyje. Suan Luang Rama IX yra ne tik parkas, bet kartu ir botanikos sodas, memorialas bei muziejus.

Bang Kra Chao yra parkas, įsikūręs visai netoli nuo Bankoko, tiesiog kitoje Čao Praja upės pusėje. Tai didžiausia žalioji zona netoli Bankoko, dar žinoma kaip "Bankoko plautis".

Benčakiti parkas (Benjakitti Park) yra parkas centriniame Bankoke, netoli Queen Sirikit nacionalinio konferencijų centro. Benčakiti parke yra didelis tvenkinys bei jį juosiantys pėsčiųjų ir dviračių takai, darantys šį parką puikia vieta aktyviam poilsiui.

Benčasiri Parkas (Benchasiri Park) yra nedidukas parkas centriniame Bankoke. Benčasiri Parke rasite nedidelį tvenkinį, žalumos, žaidimo aikšteles, poilsio vieteles ir šiuolaikinio meno skulptūrų kolekciją.

Čatučako Parkas (Chatuchak Park) - vienas iš seniausių viešųjų parkų Bankoke, įsikūręs netoliese garsiojo Čatučako turgaus. Šiame parke rasite daug žalumos, tvenkinį, takus pasivaikščiojimui ar bėgimui ir netgi du muziejus: Vaikų Atradimų Muziejų ir Tailando Geležinkelių Muziejų.

Patarimai

Plačiau apie Bankoko žaliąsias erdves skaitykite čia: Parkai Bankoke – Ramybės oazės chaotiškam mieste.