Bankokas.lt

Bankoke ir aplink jį esantys plaukiojantys turgūs yra ko gero labiausiai fotografuojama šalies įžymybė. Apsilankymą plaukiojančiame turguje verta įtraukti į savo apsilankymo Bankoke planą, kadangi apsilankymas jame padės ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir artimiau susipažinti su Tailando kultūra.

Bankoko plaukiojantys turgūs

Amphawa plaukiojantis turgus, nors ir ne toks žymus, kaip garsiausias Tailando plaukiojantis turgus Damnoen Saduak, yra gerokai autentiškesnis ir labai populiarus tarp vietinių savaitgaliniams apsipirkinėjimams.

Bang Nam Pheung plaukiojantis turgus įsikūręs nedideliame to paties pavadinimo kaimelyje, esančiame netoli nuo Bankoko centro, kitoje Čao Praja upės pusėje. Šis plaukiojantis turgus yra itin populiarus tarp vietinių, nors turistų čia pasirodo tik vienas kitas, todėl čia tikrai pasijusite lyg vietiniai.

Khlong Lat Mayom plaukiojantis turgus yra puiki vieta apsilankyti, kadangi čia galite rasti tikrą, o ne turistams skirtą tailandietišką plaukiojantį turgų. Turgus randasi Taling Chan rajone, kuris yra Bankoko pakraštyje.

Taling Chan plaukiojantis turgus yra geras pasirinkimas, jei jūsų apsilankymo laikas Bankoke ribotas, kadangi šis plaukiojantis turgus gali būti labai nesudėtingai pasiekiamas. Tikrai verta jame apsilankyti, jei Bankoke svečiuositės savaitgalį, o laiko kelionei tolėliau trūksta.

Kwan Riam plaukiojantis turgus yra vienas iš naujausių plaukiojančių turgų Bankoke. Bankoko pakraštyje tarp dviejų budistų šventyklų Wat Bamphen Nuea ir Wat Bang Pen įsikūręs Kwan Riam yra puikus šiuolaikiško Tailando plaukiojančio turgaus pavyzdys.

Jei Bankoke svečiuositės tik šiokiadieniais, bet vis tiek norisi aplankyti Tailando plaukiojantį turgų, kelionė į Damnoen Saduak plaukiojantį turgų turbūt yra geriausias pasirinkimas. Damnoen Saduak plaukiojantis turgus yra populiariausias plaukiojantis turgus Tailande, tačiau su aplankiusia šlove šis turgus jau prarado savo žavesį. Nors šis plaukiojantis turgus yra visiškai turistinis ir pilnas žmonių, čia galima pagauti keletą įspūdingų kadrų.

Patarimai

Daugiau informacijos apie kiekvieną iš šių Bankoko plaukiojančių turgų rasite čia: Bankoko plaukiojantys turgūs – unikali apsipirkimo patirtis Tailande.