Bankokas.lt

Pietų Tailandas siūlo platų pasirinkimą puikioms paplūdimio atostogoms, tad tai ko gero populiariausia kelionių iš Bankoko kryptis. Rytinėje pakrantėje jūsų laukia Tailando įlanka ir jos salos Ko Samujis, Ko Panganas ir Ko Tao. Iš Bankoko visos šios salos nesudėtingai pasiekiamos.

Kelionė į rytinę Pietų Tailando pakrantę

Ko Samujis

Ko Samujis yra viena iš populiariausių turistinių vietų Tailande. Saloje gali rasti nuostabią gamtą, gražius balto smėlio paplūdimius, krištolo skaidrumo jūrą, iš apžvalgos aikštelių atsiveriančius svaiginančius vaizdus, gražias šventyklas ir įvairius turistinius užsiėmimus, tokius kaip nardymas, maisto ruošimo kursai ir kt.

Ko Panganas

Ko Panganas yra sala prie rytinės Pietų Tailando pakrantės. Ši sala, kuri randasi apie trečdalis kelio pakeliui iš Ko Samujo iki Ko Tao, visame pasaulyje įžymi joje vykstančiais Pilnaties vakarėliais (Full Moon Party) ir kokosų palmėmis.

Ko Tao

Ko Tao yra šiauriau už Ko Pangano esanti sala. Natūralus povandeninis salos grožis, jos kaleidoskopiniai koraliniai rifai ir gausybė gyvybės skaidriuose jūros vandenyse daro Ko Tao nepamirštama vieta nardytojams. Sala yra viena iš geriausių vietų pasaulyje siekiantiems išmokti nardyti.