Bankokas.lt

SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariumas siūlo leistis į nuostabų povandeninį nuotykį pačiame Bankoko centre, čia įsikūrusio Siam Paragon prekybos centro apačioje. Akvariumas yra didelis ir pilnas nuostabių povandeninio pasaulio gyvūnų. Čia taip pat pateikiama daugybė įdomios informacijos.

Sea Life akvariumas Bankoke

Tik įėjus į akvariumą, pamatysite plačią jūros gyvūnų įvairovę. Akvariumas padalintas į keletą zonų, pristatančių skirtingų rūšių jūros gyventojus. Pagrindiniame SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariume rasite ilgą akrilinį povandeninį tunelį. Čia galėsite stebėti virš jūsų ir aplink jus plaukiojančius didelius jūrų gyvūnus, tarp kurių pamatysite keleto rūšių ryklius, vandenyno žuvis be jūrų vėžlius.

Darbo laikas

Kasdien, nuo 10:00 iki 21:00

Bilieto kaina

Suaugusiajam - 990 THB

Vaikui (3-11 metų) - 790 THB

Adresas

Siam Paragon prekybos centra, B1-B2 aukštai

Vieta žemėlapyje: SEA LIFE Bangkok Ocean World

Kaip nuvykti

Patogiausias būdas nuvykti į SEA LIFE Bangkok Ocean World – kelionė BTS iki Siam stoties, iš kurios galima patekti tiesiai į Siam Paragon.

Patarimai

Rekomenduojame į SEA LIFE Bangkok Ocean World vykti ryte arba vėliau pavakare, nes vidury dienos gali būti labai daug žmonių, ypatingai savaitgaliais.

Daugiau informacijos apie apsilankymą Bankoko akvariume rasite čia: SEA LIFE Bangkok Ocean World – Jūrų Akvariumas Bankoke.