Bankokas.lt

Siam Niramit Šou - pasirodymas, kurį Bankoke besisvečiuojantys turistai tiesiog privalo pamatyti. Jei kelionę į Tailandą pradedate sostinėje ir svarstote, kaip turiningai praleisti vakarą Bankoke, tikrai rekomenduojame aplankyti Siam Niramit Šou, nes šis intriguojantis šou tikrai įspūdingu teatrališku pasirodymu vaizdingai pristato Tailando istoriją, Tailando kultūrą, tradicijas, gyvenseną, Siamo žmonių tikėjimą ir įspūdingus Tailando festivalius šalies svečiams.

Siam Niramit Šou Bankoke

Siam Niramit Šou scenoje spektaklio metu pasirodo daugiau nei 100 aktorių, kurie savo pasirodymo eigoje pakeičia apie 500 skirtingų kostiumų. Nors Siam Niramit Šou organizuojamas net 2000 vietų teatro scenoje, jis neretai būna visiškai užpildytas.

Apsilankymas Siam Niramit Šou Bankoke susideda iš trijų dalių:

  • Vakarienės (pasirinktinai)
  • Išankstinės programos
  • Pagrindinio šou

Siam Niramit Šou vakarienė patiekiama teatro komplekse įsikūrusiame Sawasdee Restorane. Vakarienė patiekiama bufetu, tad valgyti galite tiek, kiek telpa. Patiekalų pasirinkimas Siam Niramit restorane susideda iš Tailando virtuvės patiekalų, indiško ir vakarietiško maisto, įskaitant vegetarišką. Tailando virtuvės patiekalai yra labiau pritaikyti užsieniečiams, todėl ne tokie aštrūs ir puikiai tinka pirmai pažinčiai su Tailando virtuve.

Siam Niramit Šou išankstinė programa vyksta teatro kieme, o svarbiausios šią programą sudarančios dalys yra atkurtas tradicinis Tailando kaimas ir tajų liaudies šokių pasirodymas. Siam Niramit Šou išankstinė programa yra tikrai puiki įžanga į vėliau vykstantį pasirodymas, nes tai geras būdas pradėti pažintį su Tailando kultūra ir istorija.

Pagrindinis Siam Niramit Šou apima tris dalis, besitęsiančias daugiau nei 80 minučių be jokių pertraukų. “Kelionė į istoriją” jus nukels laiku į praeitį ir pristatys kiekvieno Tailando regiono istoriją ir kultūrą, pabrėždama kiekvieno jų išskirtinumą. “Kelionė už vaizduotės ribų” sudarys galimybę pažinti Tailando žmonių tikėjimą ir perkels Jus į tris pasaulius – Pragarą, Mistinį mišką ir Rojų. Paskutinė Siam Niramit Šou pasirodymo dalis “Kelionė po džiaugsmingus festivalius” pristatys Jums svarbiausius Tailando festivalius ir jų šventimo ypatybes, o laiminguosius aktoriai netgi pakvies prisijungti prie šventės!

Darbo laikas

Kasdien

Komplekso darbo laikas: nuo 17:00 iki 22.00

Restoranas: nuo 17:00 iki 19:45

Pagrindinis šou: nuo 20:00 iki 21.30

Bilieto kaina

Standartinė vieta (tik šou) - 1500 THB

Auksinė vieta (tik šou) – 2000 THB

Platininė vieta (tik šou) – 2500 THB

Vakarienė suaugusiajam - 350 THB, vaikui – 210 THB

Adresas

19 Tiam Ruam Mit Road, Huai Khwang District, Bankokas

Vieta žemėlapyje: Siam Niramit Šou Bankoke

Kaip nuvykti

Patogiausias būdas nuvykti į Siam Niramit Šou – kelionė MRT iki Thailand Cultural Center stoties (1 išėjimas) ir tada persėdimas į prie išėjimo laukiantį nemokamą Siam Niramit Šou autobusiuką, kuris veža iki pat teatro.

Patarimai

Jei planuojate rinktis apsilankymą Siam Niramit Šou su vakariene, atvykti anksčiau (apie 17:30) ir skirkite laiko išankstinei programai, kuri taip pat verta dėmesio.

Į pagrindinę Siam Niramit teatro salę negalima įsinešti foto aparato, tačiau yra, kur juos palikti. Telefonus įsinešti leidžiamą, tačiau jais fotografuoti ar filmuoti - griežtai ne.

Plačiau apie mūsų apsilankymą šiame šou skaitykite: Siam Niramit Šou Bankoke.