Bankokas.lt

Jei po Bankoko chaoso norisi sulėtinti tempą ir atsipalaiduoti, tam puikiai tiks Šiaurės Tailandas, kuris pasižymi pribloškiančiais gamtos peizažais, sukuriamais tankių džiunglių ir nuostabaus kalnų grožio. Šiaurės Tailandas taip pat yra žinomas dėl savo turtingos istorijos, kultūrų įvairovės ir senovinių šventyklų. Iš Bankoko nukeliauti į Šiaurės Tailandą visai nesudėtinga, o rinktis galima iš keleto transporto rūšių bei daugybės maršrutų.

Kelionė į Šiaurės Tailandą

Čiangmajus

Čiangmajus yra puiki vieta tiems, kurie trokšta atsipalaiduoti po Bankoko chaoso. Klajodami šiame nuostabiame mieste rasite puikų maistą ir tikrą tailandietišką atmosfera, kurios kartais galite pritrūkti jei lankotės turistų apgultose Bankoko gatvėse ar populiariausiose Tailando salose.

 

Čiangrajus

Čiangrajus yra gerokai ramesnis Čiangmajaus kaimynas, kuriame išvengiant turistų minios galima tyrinėti šio regiono gamtą, aplankyti atokias kalnų gentis ir susipažinti su "Auksiniu trikampiu", buvusiu pasaulinės opiumo prekybos centru.

Sukotajus

Sukotajus yra nedidelis miestas Šiaurės Tailande, apie 427 km į šiaurę nuo Bankoko ir apie 217 km į pietus nuo Čiangmajaus. Miestas yra žymus savo senovės Sukotajaus karalystės griuvėsiais.