Bankokas.lt

Kelionės traukiniu Tailande yra saugios, patogios, tačiau lėtos. Bankoke yra keletas geležinkelio stočių, tačiau su nedidelėmis išimtimis visoms svarbiausioms kelionėms po Tailandą naudojama viena – Bankoko traukinių stotis.

Bankoko traukinių stotys

Bankoko Hua Lamphong geležinkelio stotis yra svarbiausia traukinių stotis ne tik Bankoke, bet ir visame Tailande. Dauguma Tailando geležinkelio linijų prasideda ir baigiasi šioje Bankoko geležinkelio stotyje.

Thonburi geležinkelio stotyje, kuri yra Mažajame Bankoke (Bangkok Noi) kitoje Čao Praja upės pusėje, prasideda ir baigiasi geležinkelio linija, vedanti į Kančanaburį prie Kwai upės.

Bilietai

Bilietus į miegamuosius vagonus reikia įsigyti iš anksto. Tai galima padaryti internetu arba stotyje ne anksčiau nei prieš 60 dienų.

Bilietų kainos priklauso nuo traukinio klasės ir greičio. Kietos trečios klasės vietos yra daug pigesnės nei autobusai. Ilgesnėms kelionėms būtų išmintinga rinktis minkštas, atsilenkiančias antros klasės vietas. Ilgoms kelionėms reiktų rinktis antros klasės miegamąsias vietas, kuriose dieninės sėdynės pasiverčia į patogias uždengtas dviaukštes lovas, arba pirmos klasės miegamąsias kajutes su oro kondicionieriais.

Patarimai

Daugiau informacijos apie pagrindinę Bankoko traukinių stotį rasite čia: Bankoko Hua Lamphong geležinkelio stotis.