Bankokas.lt

Pietų Tailandas siūlo platų pasirinkimą puikioms paplūdimio atostogoms, todėl tai pati populiariausia kelionių iš Bankoko kryptis. Vakarinėje pakrantėje rasite Andamanų jūros salas, tokias kaip Puketas, Ko Phi Phi, Ko Lanta, ir pakrantės kurortus Krabyje ar Kao Lak. Tik valandos skrydis iš Bankoko skiria jus nuo nuostabių paplūdimių.

Kelionė į vakarinę Pietų Tailando pakrantę

Puketas

Puketas yra didžiausia Tailando sala. Ši sala yra viena iš geriausių vietų paplūdimio atostogoms pasaulyje, siūlanti nuostabias įlankas, puikius balto smėlio paplūdimius su palmėmis, krištolinę jūrą, vaizdingas mažas aplinkines salas, puikią kinų-portugalų architektūrą bei nepamirštamą vietos gyventojų svetingumą, kuriuo mėgaujasi čia apsilankantys milijonai turistų.

Krabis

Krabis, Andamanų jūros pakrantės provincija, yra populiarus paplūdimio kurortas Pietų Tailande. Krabio provincijoje gausu įspūdingų gamtos objektų, įskaitant daugiau nei 150 salų, puikius balto smėlio paplūdimius, turkio spalvos vandenį, klestinčius koralų rifus, didžiules kalkakmenio uolas, daugybę urvų ir krioklių, darančių provincijos gamtovaizdį tiek pakrantėje, tiek jūroje tiesiog pasakišku.

Phi Phi salos

Ko Phi Phi yra mažas šešių salų salynas. Phi Phi salos yra laikomos vienomis iš gražiausių salų pasaulyje. Phi Phi - vienos iš populiariausių Tailando salų, ypatingai išgarsėjusios visame pasaulyje po to, kai filmas su Leonardo Di Caprio “Paplūdimys” buvo nufilmuotas šiose salose esančioje Maya Bay įlankoje.