Bankokas.lt

Vandens transportas vis dar vaidina svarbų vaidmenį Bankoke. Kelios vandens transporto linijos kasdien aptarnauja keleivius, keliaujančius po Bankoką. Chao Phraya Express valtys gabena keleivius išilgai pagrindinės miesto upės, Khlong Saen Saeb valtys teikia pervežimo paslaugas 2 Bankoko kanaluose, o keleiviniai keltai padeda persikelti per Čao Praja upę trisdešimt dviejose perkėlose.

Bankoko vandens transportas

Khlong Saen Saeb valtys yra viena iš viešojo transporto rūšių Bankoke, veikianti kanale, kuris vadinamas “Khlong Saen Saeb”. Maršrutą aptarnauja 100 valčių su 40-50 vietų kiekvienoje iš jų, o maršrutas driekiasi per Bankoką iš vakarų į rytus ir atgal. Maršrutas yra ilgesnis nei 18 kilometrų ir apjungia daugybę lankytinų vietų ir prekyviečių, tokių kaip CentralWorld, Pratunamas, Nana ir MBK.

Khlong Saen Saeb valtys yra labai veiksminga paslauga tokiame mieste kaip Bankokas. Jums nereikia nerimauti dėl kamščių, taip pat keliaujate labai pigiai ir greitai. Jei nenorite švaistyti laiko laukiant autobusų ar leisti pinigų taksi, turėtumėte sėsti į maršrutinę valtį.

Kaina

Bilieto kaina svyruoja nuo 10 iki 20 THB, priklausomai nuo atstumo.

Patarimai

Daugiau informacijos apie Bankoko vandens transportą rasite čia: Bankoko maršrutinės valtys.