Bankokas.lt

Jei norite pamatyti egzotinius gyvūnus, Bankokas suteikia jums galimybę pamatyti dramblius, tigrus, krokodilus, gyvates ir kitus gyvūnus. Bankoke galite rasti Dusito zoologijos sodą, interaktyvų safari parką Safari World, didžiausią pasaulyje Samut Prakano krokodilų fermą ir Gyvačių fermą.

Zoologijos sodai Bankoke

Dusito zoologijos sodas (Dusit Zoo) Bankoke yra seniausias ir populiariausias Tailando zoologijos sodas. Dusito zoologijos sode yra daugiau kaip 1600 gyvūnų rūšių, įskaitant beždžiones, krokodilus, kengūras, zebrus, pingvinus, dramblius, kupranugarius, žirafas ir kt.

Safari World Bankoke yra puiki vieta praleisti dieną „laukinėje“ gamtoje, net ir būnant triukšmingoje Tailando sostinėje. Lankydamiesi Safari World galite susipažinti su egzotiškais gyvūnais, tokiais kaip liūtai, žirafos ir stručiai.

Samut Prakano krokodilų ferma (Samut Prakan Crocodile Farm) yra didžiausia pasaulyje krokodilų ferma, įsikūrusi netoli Bankoko. Tai taip pat yra pirmoji Tailande atidaryta krokodilų ferma. Krokodilų fermoje galite rasti daugiau nei 60 000 įvairių rūšių krokodilų.

Gyvačių ferma (Snake Farm) yra Karalienės Saovabos memorialinio instituto, esančio Bankoke, dalis. Gyvačių ferma iš tikrųjų nėra ūkis, bet labiau vieta, skirta su šiais ropliais susijusiems tyrimams. Čia veikia gyvačių paroda, o taip pat pristatomos įvairios įdomios veiklos, tokios kaip Nuodų išgavimas ir Gyvačių valdymo šou.

Patarimai

Daugiau informacijos apie Bankoko zoologijos sodus ir gyvūnų parkus galite rasti čia:  Zoologijos sodai, gyvūnų parkai ir akvariumai Bankoke.