Bankokas.lt

Didieji rūmai (Grand Palace) yra viena iš populiariausių Tailando lankytinų vietų, kurią tiesiog privaloma pamatyti lankantis Bankoke. Didieji rūmai yra įspūdingas pastatų kompleksas, įsikūręs Bankoko senamiestyje. Šie rūmai 150 metų buvo oficiali Tailando karalių rezidencija. Šiandien Didieji rūmai yra naudojami karališkoms ceremonijoms ir kitoms oficialioms funkcijoms.

Didieji rūmai Bankoke

Bankoko Didžiųjų rūmų komplekse rasite ir Wat Phra Kaew arba Smaragdinio Budos šventyklą, kuri yra laikoma svarbiausia ir švenčiausia budistų šventykla Tailande. Smaragdinis Buda, labiausiai Tailande garbinama Budos statula, yra saugoma šioje šventykloje.

Visas Didžiųjų rūmų kompleksas paprastai yra pilnas turistų, bet bent kartą apsilankyti ir pamatyti šį Tailando architektūros šedevrą svečiuojantis Bankoke tikrai verta.

Darbo laikas

Bankoko Didieji rūmai lankytojų laukia kasdien, nuo 08:30 iki 15:30.

Bilieto kaina

Apsilankymo Didžiuosiuose rūmuose kaina - 500 THB asmeniui.

Adresas

Na Phra Lan Road, Bankoko Senamiestis (Ratanakosin sala)

Vieta žemėlapyje - Didieji rūmai Bankoke.

Kaip nuvykti

Patogiausias būdas nuvykti į Didžiuosius rūmus – kelionė Taksi arba Autobusu. Jei esate apsistoję Khao San Road, Didžiuosius rūmus nesunkiai pasieksite pėsčiomis.

Patarimai

Bankoko Didžiuosiuose rūmuose ir Wat Phra Kaew šventykloje galioja griežtas aprangos kodas, todėl prieš ten keliaujant susipažinkite su Tailando šventyklų lankymo etiketu čia: Lankymosi Tailando šventyklose etiketas.